Home » ПОЛІТИКА » Депутати Москви закликали Путіна скласти повноваження

Депутати Москви закликали Путіна скласти повноваження

Рада депутатів муніципального округу Ломоносівський у Москві прийняла звернення до президента РФ Владіміра Путіна із закликом скласти повноваження. Рішення опубліковане на офіційному сайті округу 9 вересня, повідомляє ZN,ua

«Рада депутатів муніципального округу Ломоносівський вирішила ухвалити Протокольне рішення № 1, направити це рішення президенту Російської Федерації В.В. Путіну і розмістити на офіційному сайті муніципального округу Ломоносівський», – йдеться у документі.

У зверненні депутати дорікають президенту РФ за занадто довге перебування на посаді і прямо звинувачують у тому, що зовнішня політика, яку проводить Путін, відкинула Росію в епоху Холодної війни і призвела до зростання русофобії у світі.

«У зв’язку з вищевикладеним, просимо: звільнити себе з посади у зв’язку з тим, що ваші погляди, ваша модель управління безнадійно застаріли, і перешкоджають розвитку Росії та її людського потенціалу», – резюмується в зверненні.

Напередодні Рада муніципальної освіти Смольнінське у Санкт-Петербурзі запропонувала Держдумі звинуватити Владіміра Путіна у державній зраді для усунення його від посади. Поліція розпочала перевірки щодо депутатів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*