Home » Події » Обман чи самопроголошення? Депутатка Європарламенту Андрея Бочкор не має підтвердженого статусу «представника інтересів закарпатських угорців»

Обман чи самопроголошення? Депутатка Європарламенту Андрея Бочкор не має підтвердженого статусу «представника інтересів закарпатських угорців»

Останнім часом українські ЗМІ все частіше звертають увагу на діяльність членкині Європейського парламенту від провладної угорської партії «Фідес»Андреї Бочкор. Вона стверджує, що її делегували представляти інтереси закарпатських угорців, і оголосила себе такою представницею на міжнародному рівніОднак, нові журналістські розслідування виявили цікаві деталі.

Використовуючи свої владні повноваження, Андрея Бочкор постійно дискредитувала Україну в нібито утисках представників угорської нацменшини. Фактично її позиція є черговим проявом не тільки підігруванням Будапешту російській стороні, а й саботажем зусиль європейської спільноти всіляко підтримати Україну в боротьбі проти російської агресії.

Громадська організація «Союз воїнів-добровольців» вирішила розібратися у цій ситуації і направила запити до Закарпатської обласної ради та адміністрації із проханням надати інформацію чи уповноважували органи державної влади та місцевого самоврядування Андрею Бочкор на представництво інтересів закарпатських угорців у європейських інституціях, зокрема, в Європарламенті.

Отримані відповіді нас схвилювали. Згідно з ними, ні військова адміністрація, ні обласна рада не підтверджують делегування Андреї Бочкор для представництва інтересів закарпатських угорців у Європарламенті. Це кидає тінь на її заяви та підводить під сумнів її правомірність, як представниці цієї національної меншини.

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

Залишаючи оцінку цієї ситуації в руках читачів, варто зазначити, що дослідження громадської організації підіймає питання про розбіжності між заявами депутатки Андреї Бочкор та офіційною інформацією від обласної влади та органу місцевого самоврядування.

Це викликає серйозні сумніви щодо легітимності «представництва» Андреї Бочкор і її заяв про утиски угорців в Україні. Чи є вона справжнім голосом закарпатської угорської громади? Чому вона постійно заявляє про необхідність захисту угорців, якщо не має навіть підтвердження свого статусу делегування?

До всього, Андрея Бочкор лобіює «мирний план» війни, що був запроваджений державним зрадником та кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Цей випадок вимагає прозорості та реагування відповідних органів, які повинні доручити представляти інтереси угорської громадисправді дипломованим представникам МЗС України.

Євгеній Кузнєцов,

Голова Союзу воїнів-добровольців