Home » ЕКОНОМІКА » «Укрнафта» отримала додатковий дебіт газу завдяки двом дотискним компресорним станціям

«Укрнафта» отримала додатковий дебіт газу завдяки двом дотискним компресорним станціям

«Укрнафта» встановила дві дотискні компресорні станції на Заході та Сході України та отримала додатковий дебіт 75 тис кубометрів газу на добу.

Ці ДКС в парку обладнання «Укрнафти» відповідають за перекачку природного газу з родовищ у трубопроводи, якими ресурс подається на установки попередньої підготовки газу, після чого вже спрямовується до газопроводів та підземних сховищ.

«Продуктивності компресорів, які були встановлені раніше, не вистачало, щоб передати весь необхідний об’єм. А залучення додаткових ДКС дозволило збільшити видобуток, – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. – Дякую співробітникам компанії за те, що завжди ставлять перед собою амбітні цілі, готові до інженерних викликів та досягають мети!».

Обидві станції орендовані, послуга оренди закуплена через відкриті торги на державному майданчику Prozorro.

Перша установка – на Сході – за добу додатково перекачує 15 тис кубометрів газу та 1,6 тонни конденсату. Її вивантажували двома величезними автокранами через велику вагу.

Друга – на Заході – дозволила досягти додаткового видобутку в розмірі 60 тис кубометрів на добу. Обладнання довелося транспортувати гірською місцевістю на висоту 1080 метрів над рівнем моря, але спеціалісти «Укрнафти» блискуче впоралися з непростим завданням, і отримали чудові результати.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*