Home » Спорт » ”Ви, фашисти, влаштували геноцид”, – футболістка збірної РФ Карпова різко звернулася до Путіна та Лукашенка

”Ви, фашисти, влаштували геноцид”, – футболістка збірної РФ Карпова різко звернулася до Путіна та Лукашенка

Російська футболістка Надія Карпова висловила все, що думає про російського та білоруського диктаторів.

Розлютила Карпову заяву Лукашенка, яку той нібито іронічно зробив на зустрічі з Путіним: “ Ми вдвох співагресори, найшкідливіші та найтоксичніші люди на цій планеті ”. Футболістка у відповідь дала брутальну, але точну характеристику двох диктаторів. Ви у**ки, ви мразі . Ви ті, хто влаштував геноцид. Ви ті, кого потрібно судити. Ви не просто токсичні, ви є**ні фашисти, яким давно немає місця в сучасному світі. І, я сподіваюся, ви отримаєте за заслуги ”, – написала вона, цитує ДиалогUA.

Дівчина також запостила кілька повідомлень про те, що українці зараз переживають найважчу зиму у своїй сучасній історії через ракетний терор з боку Росії.

Спортсменка вже англійською уточнила: ” Нах** Путлер, нах** війну “.

Зазначимо, що Надя Карпова не вперше критикує путінський режим за війну проти України. Раніше вона закликала російських чоловіків не ходити до військкоматів у рамках мобілізації, щоб не стати добривом для української землі. Довідка: Надія Карпова – відома російська футболістка. Спортсменці із Ярославля 27 років. Зараз вона грає як нападник в іспанському клубі “Еспаньйол”. Також вона є членом жіночої збірної РФ з футболу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*