Home » ПОЛІТИКА » ДІТИ БУДУТЬ МЕРЗНУТЬ, БО «СЛУГИ НАРОДУ» ХОЧУТЬ ГРОШЕЙ

ДІТИ БУДУТЬ МЕРЗНУТЬ, БО «СЛУГИ НАРОДУ» ХОЧУТЬ ГРОШЕЙ

Школа-ліцей

Українці виробили нову прикмету. Слухаєш, що каже президент Зеленській і розумієш – буде навпаки. Обіцяв, що перший закон ініціює про народовладдя – збрехав. Розповідав про справедливі тарифи – встановив, але справедливі вони лише для олігарха Ахметова. Боявся перевороту – не сталося.

Нещодавно, гарант Конституції написав у «Твітері»: «Все, що ми робимо, – робимо заради дітей. Бо вони – продовження кожного з нас, майбутнє України. Батьківська безумовна любов, прийняття і захист допомагають малечі розкрити свій потенціал і стати успішними дорослими. А щасливі громадяни творять щасливу, успішну та мирну країну».

Аж сльози на очах, якій у нас доладній глава держави, але лише у соцмеражах, де в нього своя реальність, видумана його оточенням Україна.

Останні офшорні скандали, арабський бізнес на електроенергії Арахамії та загалом діяльність призедентської партії вказує, що бюджет і громадяни для цих політиканів лише годівничка. Великі тузи кормляться з великого корита, менші з меншого і останнє, про, що вони думають, так це про українців та їх дітей.

Малин – невеличке місто в Житомирської області. В цьому місті є школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної, котру вже другій рік підряд не можуть утеплити. Гроші – держава виділяє, шляхом надання субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, але місцева рада блокує цю ідею.

Ось знову, в 2021 році,   Управління освіти Малинської міської ради, оголошує тендер на проектно-кошторисні роботи щодо утеплення школи-ліцею №1. Сума закупки – 886 000,00 грн. Тендер проходить, беруть участь декілька учасників, в системі «Прозоро» обирається переможець, з котрим необхідно підписати договір…  але несподівано, сесія міськради знімає кошти з фінансування школи і направляє на «закатування в асвальт».

Що ж це трапилося таке знову? Кінець року, був план утеплити школу і тут, як грім серед неба, депутати оклигали та второпали, що їм треба дороги зимою асфальтувати.

Депутатка Тетяна Грищенко працює з виборцями

Як, повідомляє наш інсайдер, справа в тому, що дана субвенція віддана Офісом Президента на прокорм депутатки от «Слуги Народу» – Тетяні Грищенко. Вона приводить до мера Олександра Ситайло за руку ті фірмі, що будуть освоювати державні гроші. Слуга народу – свій карман не образить. Все як по маслу складається на інших напрямках …

…А ость з утепленням школи два роки поспіль виходить халепа. Із-за системи «Прозоро» виграє не та фірма, котру хоче депутатка. Тому, бувша контролерка природного газу і вчиняє ґвалт! Слухняні місцеві депутатики, як за вказівкою, позбавляють дітей можливості вчитися  у теплій школі та переводять гроші туди, де Тетяні Грищенко їх буде зручно «розпілити», а саме на славнозвісний ремонт доріг. Ось і маємо, ні доріг нормальних в Малині нема і діти будуть мерзнути.

Не дарма, люди перейменували президентське «Велике Будівництво» у «Велике Крадівництво», бо розуміють що від нього користь – лише друзям Зеленського.

ДОВІДКА. Депутат від партії «Слуга народу» Тетяна Грищенко станом на момент обрання не мала вищої освіти і вела аморальний спосіб життя та погрожувала розправою тим, хто видає подробиці її минулого. Як кажуть малинчани: «Ледве школу на трійки закінчила, 66 округ, освіта коледж, бухгалтер. Досвід роботи-контролер газових лічильників (по домівках свідчення знімала), трохи посиділа в Радбезу на документації. У минулі вибори раптом від регіоналів очолила территор. виб. комісію, 3 дітей від різних людей, незаміжня. Не працює, бізнесу не має». Перед виборами Грищенко останні роки працювала хатньою робітницею у представника «Опоблоку».

Гоша Андрєєв

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*