Home » ЕКОНОМІКА » Фінансова грамотність під час війни для журналістів

Фінансова грамотність під час війни для журналістів

Національна спілка журналістів України запрошує на вебінар “Психологія витрат та фінансова стійкість”, який відбудеться 19 липня о 14:00.

Спікер: Олександр Вакула, тренер з soft-skills Освітнього хабу та Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

 Під час вебінару учасники дізнаються про таке:

●     Чому виникають фінансові труднощі?

●     Що таке психологія витрат?

●     Заощадливість: це вада чи перевага?

●     Які бувають фінансові стратегії особистості?

●     Практичні поради щодо ведення особистого бюджету.

 Дата: 19 липня 2023 р.

Початок: 14:00

Тривалість вебінару: 1,5 години

 Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/JwAu9bTFJaEqBxjb7

 На вказану вами електронну адресу надійде повідомлення щодо вашої участі у вебінарі.

Організатор заходу – Мережа центрів журналістської солідарності НСЖУ за підтримки ЮНЕСКО.

Вебінар є складовою частиною співпраці Національної спілки журналістів України з IN-Person Corporate – провайдером програми «Служба Підтримки Співробітників» (EAP) в Україні.

Нагадаємо, Національна спілка журналістів України за підтримки ЮНЕСКО запустила програму із психологічної підтримки журналістів і членів їхніх родин. В рамках програми працює перша в Україні цілодобова «гаряча лінія» для медійників і відбуваються вебінари з психологами. Звернутися на «гарячу лінію» в режимі 24/7 та отримати допомогу від професійних психологів може будь-який журналіст або журналістка, а також їхні рідні. Сервіс є безкоштовним, конфіденційним та доступним із будь-якого регіону чи країни, де перебувають медійники. Зв’язатися з психологом можна телефоном 0800 501 594 або через Viber/Whatsapp +38067 861 97 92.

Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.

Про ЮНЕСКО. ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.

Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.

Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.

ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*