Home » Кримінал » Колишньому голові АРМА обрали запобіжний захід

Колишньому голові АРМА обрали запобіжний захід

Колишньому голові Нацагентства з управління арештованим майном Антону Янчуку, який підозрюється у зловживанні владою та розтраті понад 426 млн грн, суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі більш ніж 3 млн грн. Раніше,  12 липня йому вручили підозру.

Разом з Янчуком про підозру повідомлено ще 4 особам:

– начальнику управління менеджменту активів центрального апарату АРМА;

– спеціалісту відділу з розвитку підприємства державного підприємства “СЕТАМ”;

– оцінювачу;

– засновнику та директору приватної компанії.

“Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід колишньому голові Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, який підозрюється разом з іншими особами у зловживанні владою та розтраті понад 426 млн гривень”, – говориться в повідомленні УП.

Слід зауважити, що в період скоєння цих злочинів посаду начальника управління менеджменту активів центрального апарату АРМА обіймав Віталій Різник.

Слідство встановило, що підозрювані організували схему з продажу за заниженою вартістю через торговельну площадку “СЕТАМ” майна, що було арештовано в рамках кримінальних проваджень та передано в управління АРМА.

Схема виглядала так: посадовці АРМА готували обґрунтування належності відповідних арештованих активів до таких, якими важко управляти, зберігати або ж воно швидко псується і може втратити свою вартість. У подальшому це майно оцінювалось, проте вартість вказувалась суттєво нижчою за ринкову. Згодом оцінене майно виставлялось на електронні торги, а представники “СЕТАМ”, які організовували ці торги, забезпечували перемогу наперед визначеній приватній компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*