Home » Коментар експерта » Лактіонов: Що вбиває Україну?

Лактіонов: Що вбиває Україну?

Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський відвідав місто Тернопіль. У приміщенні Тернопільської облдержадміністрації чоловік 100 місцевих активістів влаштували Зеленському «коридор ганьби» – Президент України прямував до зали засідань, а активісти голосно кричали «Ганьба», «Ні зраді», «Ні капітуляції»… Вже за 10 хвилин у залі засідань Зеленський намагався з’ясувати, чому не працюють більшість спиртзаводів Тернопільської області і не сплачують податки. І чому деякі спиртзаводи, що не працюють, споживають у 2 рази більше електроенергії, ніж споживали тоді, коли працювали?

Ніхто з обласних чиновників, навіть керівники обласної поліції, обласної СБУ та обласної податкової Тернопільщини  не змогли дати відповідь Зеленському.

Зеленський сказав, що спирт крадуть і мільярди гривень податків до бюджету не надходять. Тому в Україні такі малі зарплати у вчителів і медиків, такі мізерні пенсії у пенсіонерів, такі дороги. А в цей час тернопільські активісти в коридорі продовжували кричати «Ганьба», «Ні зраді», «Ні капітуляції». Ніхто з тих активістів Тернополя не поцікавився тим, де зникають гроші і хто їх краде.

А нещодавно в Житомирі затримали відомого активіста, який вимагав у директора державного лісгоспу 30 тисяч доларів. Під час передачі грошей співробітники спецслужб затримали активіста, який часто й голосно з високих трибун та на всіляких форумах лаяв корупцію і корупціонерів та кричав «зрада» і «ганьба». Під час затримання, помітивши спецпризначенців, отримані гроші активіст-антикорупціонер заховав собі в труси.  І до сьогодні ніхто з решти активістів Житомира не поцікавився тим, де зникають гроші і хто їх краде.

До чого це все розповідаю, запитаєте? А до того, що українська корупція вже стала унікальною. І в Україні чудово заробляють не тільки корупціонери, але й ті, хто з тією корупцією бореться.

А ще в Україні у слова «корупція», схоже, з’явився новий сінонім. І цей сінонім слова – «активіст, що вбиває Україну».

Вибачте, на цьому все і всього всім доброго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*