Home » СУСПІЛЬСТВО » Сергій Юров: Якщо є можливість, то з України треба їхати!

Сергій Юров: Якщо є можливість, то з України треба їхати!

Сергій Юров, соціальний філософ, теолог

Сергій Юров, соціальний філософ, теолог

Ось вже трошки і Україна остаточно отримає частковий і обмежений «безвіз». Українці не матимуть права навчатися, лікуватися, робити бізнес та працювати в Європі. Не дивлячись на те, що влада рекламує цей крок, як, майже, вступ до Євросоюзу, українців там хочуть бачити лише у якості туристів, лише лімітовану кількість часу, і, головне, з грошима.

Омріяна Європа, тротуари майже як у Житомирі

Омріяна Європа, тротуари майже як у Житомирі

Наші громадяни, оцінюють «безвіз», як можливість просто втекти, нелегально працювати, та стати таким-собі добривом для своїх дітей, щоб ті народилися, чи навчалися у Європі та стали повноцінними громадянами ЄС.

Не стану вам, розповідати, про патріотизм, гімн і вишиванку, а також про райдужне майбутнє. Комфортно бути патріотом маючи бізнес в Росії, будинок у Лондоні, громадянство Ізраїля та мільярд готівкою під матрацом. Якщо ж вирішили їхати, то правильно вирішили!

В Україні небезпечно жити, кримінал як у 90-ті. Міліцію перейменували в поліцію, військовим пообіцяли великі зарплати, всіх силовиків переодягають в новісіньку з голочки форму. Чи дало це ефект? Ні, бездарність та не професіоналізм. Єдине чому вони навчилися, так це ставити паркани та відгороджувати Порошенка від людей! Ви довіряєте поліції? Я ні. Причому ми давно вже відійшли від стадії «поліція нічого не робить, тому від неї немає толку» і зійшли на новий щабель «поліція багато чого робить, тому її варто побоюватися». Розстріли людей, хабарі, безтактність та політична заангажованість. Захисту в Україні не знайти.

Медицина. Можна просто промовчати. Рехформи йдуть, і робить їх іноземна пройдисвітка без диплому. Далі скорочення кількості лікарень реформи не зайшли. А, знайти хорошого фахівця – справа не просто складна, часом практично недосяжна. В медінститут вчать за хабарі, на посади розприділяють за хабарі, лікують теж за хабарі. Гроші є – виживеш, а ні, то і клізму не поставлять. Банально без медицини країна вимирає…

Україна в одному фото

Україна в одному фото

Освіта: дорого, не якісно, не престижно. Те, що рівень освіти падає, ні для кого не секрет. Батьки відправляють дітей вчитися в іноземні ВНЗ, в тій же Польщі освіта дешевша та не ставлять заліки за пакети з коньяком. Шкільна освіта у нас реформована до такої стадії, що крім гімну там нічому вже навчити не можуть. Діти повально, як і вчителі, не знають ні російської ні української мови. Культивується славнозвісний суржик, на зло москалям, а на виході юнаки пишуть «с’ем», російське слово через апостроф. В культурі теж саме! Побільше суржику, побільше хутору!  Мову ніхто не розвиває, елітарну культуру теж… один совок з галіцийським присмаком.

Низька якість продукції та послуг. Відсутність освіти і культури народжує високу кількість непрофесіоналів з дипломами, що маючи блат, заполонили собою всі сходинки влади та комерційних структур. Ні лікаря ні електрика толкового не знайдеш. Про продукцію українських фірм та продуктів харчування вже казано переказано. Споживати це будуть тільки бідні українці (наші пани роблять закупи у магазинах з імпортною продукцією), яких не шкода.

Неможливість заробити на житло. Непомірно завищені ціни на квартири та не якісна побудова. Ціна на хрущовки, як на будинки у Польщі. Корупція в чергах на житло. Хати отримують лице судді і прокурори і по декілька раз.

Корупція? Щось треба писати? Перші місця у світі…. Перемога.

Сергій Юров: "Українець абсолютно безправний, позбавлений власності і заощаджень..."

Сергій Юров: “Українець абсолютно безправний, позбавлений власності і заощаджень…”

Повна неповага до прав і свобод людини. Олігархічний авторитаризм. Українець абсолютно безправний, позбавлений власності і заощаджень, грабується державою, а скажеш лише слово, то підеш на нари, як путінський посіпака. В країні немає судів, чесної поліції, а прокуратурою керує бездипломний алкоголік і кум президента.  Одне слово місцевого царька і ти втратиш майно і життя.

Війна. Йти гинути, чи не йти кожен вирішить сам. Але, де діти самих крикливих «воєнних яструбів»? Пам’ятайте Іловайськ, Дебальцеве, Аеропорт… Цукерки та уголь… і синка пана Авакова…

Ну і головне… кожен народ вартий своєї влади. Цей народ продасть голоси за гречку, нагадить у поїзді і парку, п’є без міри та вживає наркотики. Зневажає освіту і культуру… Нетерпимий, без поваги до оточуючих і закону…

Щасливої дороги!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*