Home » НАША ДІЯЛЬНІСТЬ » Ми – знову змогли! Ми – знову вистояли! Ми – знову з вами!

Ми – знову змогли! Ми – знову вистояли! Ми – знову з вами!

Незважаючи на утиски та намагання з боку влади припинити видання газети ПАТРІОТ побачив світ перший номер нашої газети у 2017 році. Завдяки нашим соратникам і прихильники ми продовжуємо бути з вами. Аби знову доносити цікаву та правдиву інформацію читачеві.

Газета ПАТРІОТ – спільнота незалежних журналістів, які вкладають свої власні кошти та працю в існування незаангажованого та непровладного ЗМІ. Мета газети ПАТРІОТ – розповідати правду, якою б вона не була. ПАТРІОТ напише про те, про що інші промовчать.

Після потужної хакерської атаки відновлено й сайт газети ПАТРІОТ. Завдяки професійності житомирських програмістів відтепер наша газета знову має свій сайт patriot-zt.info. На сайті можна буде ознайомитися із змістом чергових випусків  газети ПАТРІОТ та висловіть свою думку  чи подати власні матеріали.

А свіжий номер газети ПАТРІОТ, як завжди, можна щодня отримати у синьому наметі із написом «Газета ПАТРІОТ», що розташований навпроти ЦУМу, на розі вулиць Київської та Героїв Небесної Сотні.

З повагою до вас,

редакція газети ПАТРІОТ.

ПАТРІОТ – не за владу, а за народ України та українську державу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*