Home » ПОЛІТИКА » Влада боїться власного народу, тому забороняє себе критикувати!!!

Влада боїться власного народу, тому забороняє себе критикувати!!!

Коли українська влада починає боятися – вона починає робити помилки! Схоже, що сумнозвісні закони «16 січня», після прийняття яких вибухнув український Майдан, нічому та нікого в українській владі не навчили. Днями у Верховній раді України зареєстровано законопроект, згідно якого влада збільшує відповідальність за.. критику дій влади. Адже у поданому до парламенту законопроекті пропонується посилити відповідальність за “підрив авторитету держави і влади”.

У зареєстрованому законопроект за № 2225 передбачено внесення змін до Кримінального Кодексу України, згідно з якими за “умисні дії по підриву авторитету держави і влади” буде посилено покарання. “… публічне приниження, наруга, осквернення або інші дії, спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань громадян України, і / або цинічне, зневажливе ставлення і неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (його відповідних органів), так і держави в цілому повинні бути покарані виправними роботами на строк до двох років, арештом до двох місяців або позбавленням волі на строк до трьох років ” – йдеться у законопроекті, опублікованому на сайті українського парламенту.

Кабінет Міністрів України також приєднався до «захисту себе» і вимагає від державних службовців також поважати владу. Уряд вимагає від службовців утримуватися від публічної критики органів державної влади та їхніх посадових осіб. Саме це прописано у постанові уряду “Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців”, оприлюдненій на урядовому порталі 1 березня цього року. Відповідно до них держслужбовці мають утримуватися від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів та їхніх посадових осіб і коректно ставитися до керівників і співробітників держоргану. Також державні службовці не мають права допускати вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця, за що передбачено відповідальність.

Та жодних сумнівів у тому, що влада боїться, не залишив український міністр внутрішніх справ, який заявив, що готовий подавити будь-які протести і задіяти зброю та спецпідрозділи. На думку Арсена Авакова, в Україні є групи людей з радикальними та революційними настроями і що можливі конфлікти необхідно вирішувати виключно в політичній площині, а в іншому – не виключаючи й силового розвитку подій. На цей випадок у держави є відповідні озброєння та підготовлені структури…

Ось так влада починає себе «захищати». Та, мабуть, головне, що забула українська влада – кому вона має служити. Чи не Україні та українському народу?!! Але сьогоднішня українська влада вже починає захищатися. Адже розуміє, що потрібно буде відповідати…

Автор: Андрій Галаганов

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*