Home » ВІДЕО » МІТИНГ ПРОТИ КОРУПЦІЇ СУХОМЛИНА І РОЗЕНБЛАТА (ФОТО, ВІДЕО)

МІТИНГ ПРОТИ КОРУПЦІЇ СУХОМЛИНА І РОЗЕНБЛАТА (ФОТО, ВІДЕО)

Вірний “порошенківець” Сухомлин

Україна веде війну за незалежність. На фронті найкращі сини та доньки України! Тил не пасе задніх! Все українське суспільство в єдиному пориві стало на захист Батьківщини. Хто волонтерить, хто донатить, а хтось і стримує інформаційну навалу Москви.

Але залишилося багато ворогів, котрі сприймають нашу Неньку лише, як годівничку. Грабують державу і під час війни, коли це вже не просто корупція, а державна зрада і диверсія. Серед таких ось багаторічних недоторканих корупціонерів и житомирський клан Порошенко, що осоромився в корупційному скандалі з проституцією в Житомирі. Сам бувший президент, зробив кар’єру в уряді зрадників Януковича-Азарова (міністр та лояльний депутат). Зараз Порошенко підозрюваний у державній зраді за бізнес з кумом Путіна – Медведчуком. А його житомирська команда до сих пір по теплим місцям.

Відомий всім житомирянам Розенблат, що попався на хабарі, вже не перший раз дурить українців з поставками безпілотників. І знову – гроші виділені, а апаратів нема… витрачено сотні мільйонів. Скільки життів це коштувало українцям? Невже це не диверсія і не пряма робота в інтересах РФ? Його бізнес партнер і друг, член команди підозрюваного у держзраді Порошенка – мер Житомира Сухомлин. Оскандалений у завищені цін на модульні укриття, «бруківці на крові», представляший житомирянам, як інвестора бізнеспарнера Розенбла? Їх же подільник із азаровських помічників – Петренко, що пограбував ВСУ у перші дні війни. Той поки що сидить у в’язниці – у Греції.

Команда Порошенко: Гундич, Сухомлин, Зубко, Розенблат

В Житомирі не має опозиції. Житомиряни терпеливі та готові зносити всі знущання та не виконані обіцянки Сухомлина, а ось столиця, то інше. У них уривається терпець від всеукраїнських художеств житомирського порошенківського клану: Зубко, Розенблат, Сухомлин, Рабінович та інші.

Сьогодні, 10 січня більше сотні громадян зібралися на Хрещатику біля будівлі Київської міської державної адміністрації, під час сесії міськради, на мітинг-протест проти корупції і хабарництва  житомирських бариг та чинуш. Акцію організували активісти «Союзу воїнів-добровольців» (СВД), а присутні скандували: «Бариги грабують – в Кремлі аплодують!» та «Чиновник хабаря взяв! Путін йому «дякую» сказав!»

Чому не сидить Розенблат?

Громада та небайдужі українці приєдналися з плакатами виконаними українською та англійською мовами: «Зупиніть корупціонерів», «Чому не сидить Розенблат?»,  «Хто кришує фірму Розенблата-Сухомлина?»,  «Вимагаємо екстрадиції Петренка», «Корупціонер = зрадник», «Чиновник хабара взяв! Путін йому «дякую» сказав!», «Хабарники на курорті, а солдати на фронті», «Скільки життів вкрав Розенблат?», «Сухомлін ПІДарешт!», «Захід допомагає народу України, а влада краде допомогу», «Хто при владі на відкатах?», «Хто покриває корупціонерів», «Через корупцію можна програти війну», «We won’t endure corruption», «Stop corruption», «Instant arrest the corrupt officials» тощо.

Сухомлин ПІД арешт!

На заході перехожим роздавалася листівка зі зверненням голови СВД Євгенія Кузнєцова, в котрій останній вимагав: «…громадо, ми просимо не лише гучних заяв про реформи, а конкретних тюремних строків для розенблатів, петренків, сухомлинів. Бо кожна вкрадена з бюджету копійка – то смерті наших братів і сестер на фронті і у тилу». В цей самий час таку ж  саму листівку роздавали і в інших містах України, зокрема в Житомирі.

Спікер на мітингу заявив:  «Яскравим прикладом (корупції – прим.ред) є Розенблат, шо не вперше попадає у скандали з «нелітаючими дронами», хабарництвом та привласненням державних коштів, а йому, як з гуся вода. Його друг по порошенківській партії та бізнес партнер Сухомлин? Скандали з завищеними цінами на укриття, тай ще котрі не відкривають під час тривоги! У Житомирі активісти розлили червону фарбу біля входу до будівлі міської ради, спробувавши таким чином висловити протест щодо виділення мільйонів гривень на реконструкцію доріг, тротуарів та скверів, адже ці гроші можна витратити на потреби ЗСУ. «Ти нечість, вор, який зараз робить бізнес на крові хлопців. Полив я плитку тобі, щоб міцніше вона трималася, бо на крові можливо хоч через рік ти там не будеш її перекладати, як робиш кожного року», — сказав Іван Каверін звертаючись до Сухомлина. Згадаємо і про справу Петренка, котрий зараз заарештований в Греції! Що в перші дні війни втік, прихопивши з собою гроші призначені на закупівлю обладнання для ЗСУ.»

Громадяни рішуче засудили дійсний стан по боротьбі з хабарництвом в державі та вирішили продовжити подібні акції поки правоохоронці реально та рішуче не візьмуться за боротьбу з житомирським корупційно-мафіозним кланом.

Дізнайтеся більше з  відео.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*