Home » СУСПІЛЬСТВО » Moderna подала до суду на Pfizer та BioNTech

Moderna подала до суду на Pfizer та BioNTech

Американська компанія подала позов проти своїх конкурентів, оскільки ті “порушили патент” на їхню вакцину від COVID-19.

Американська компанія Moderna подала до суду на Pfizer та BioNTech за порушення патенту на їхню вакцину від COVID-19 на основі месенджерної РНК. Про це повідомляє Ouest France.

“Компанія Moderna вважає, що вакцина Comirnaty проти COVID-19, розроблена компаніями Pfizer і BioNTech, порушує патенти, подані компанією Moderna в період з 2010 по 2016 рік, які охоплюють основну технологію Moderna з виробництва месенджерної РНК”, – сказано в позові компанії.
Moderna та Pfizer/BioNTech були першими, хто запустив у виробництво свої вакцини проти коронавірусу невдовзі після початку пандемії завдяки цій технології інформаційної РНК, яка дозволяє клітинам людини виробляти білки, які є у вірусі. імунна система розпізнає та нейтралізує його.
До цього вакцини ґрунтувалися на ослаблених або інактивованих формах вірусу, щоб навчити організм захищатися, а розробка засобів захисту, а також клінічні випробування для перевірки їхньої безпеки могли зайняти кілька років.
Ця революційна технологія мала вирішальне значення для розробки власної матричної РНК-вакцини Moderna, Spikevax. Pfizer та BioNTech скопіювали цю технологію без дозволу Moderna для виробництва Comirnaty», – йдеться у заяві Moderna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*