Home » Події » Порошенко зустрівся із львівськими студентами

Порошенко зустрівся із львівськими студентами

Петро Порошенко під час поїздки у Львів у стінах Політехніки зустрівся зі студентами місцевих університетів. Розмова з молоддю у переповненій залі була насиченою і емоційною – говорили про перспективи членства України в ЄС і НАТО, про загрозу популістів у Європі, про формулу перемоги і про економічну стратегію повоєнної країни.

«Я твердо переконаний – Україна точно переможе. Кожен день свого життя ми з вами маємо робити крок, який нас до перемоги наближає», – вважає Порошенко.

«Я оптиміст по відношенню до майбутнього України. Так само я є оптимістом по відношенню до майбутнього Європи. Європа будується на цінностях, а не на грошах. Європа будується на демократії, а не на авторитаризмі.

Саме тому я присвятив своє політичне життя одній меті – привести Україну до Європи. І якщо Україна буде в Європі, вона заслужила це, то далі процеси десовєтізації України набудуть незворотного характеру», – вважає Порошенко.

«Молодь є рушійною силою України. Молодь, яка народилася за часи Незалежності. Молодь, яка блискуче володіє мовами. Молодь, яка є патріотами. Молодь, яка є професіоналами. І молодь, яка є людьми вільними, демократичними. Саме молодь вийшла на Революцію Гідності. Вийшла в перший день, бо 1 грудня на Майданах України вже були мільйони і мільйони людей, але вони вийшли захищати молодь після побиття студентів. Вийшли проти несправедливості», – нагадав пʼятий Президент.

«Зараз молодь проходить величезні випробування. На жаль, ми маємо великий відсоток молоді, яка гине на фронтах. Це є ризики для держави – ми втрачаємо найкращу нашу частину», – зауважив Порошенко.

«У нас нема альтернативи членству в НАТО. Ми не будемо зважати на позицію росії. росія не мала, не має і не буде мати право вето на український вступ до НАТО і євроатлантичну інтеграцію. Бо якщо НАТО буде боятися росії – росія переможе НАТО. Давайте зробимо свою частину роботи. Давайте перетворимо Україну в демократичну державу. Бо перетворити її в найсильнішу у військовому сенсі державу – ми це вже зробили», – наголосив Порошенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*