Home » АРМІЯ » У Пентагоні розповіли про зміну цілей навчання ЗСУ у Європі

У Пентагоні розповіли про зміну цілей навчання ЗСУ у Європі

Пентагон ухвалив рішення про зміну цілей навчання новобранців наших славетних Збройних сил України (ЗСУ) в Європі, це передбачає ускладнення курсу навчання та впровадження у процес елементів загальновійськового бою для того, щоб готувати українських військових до нового великого наступу на позиції мерзотної російської армії. На цьому наголосив голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерал Марк Міллі в інтерв’ю The Washington Post.

Ми хочемо, щоб українці могли успішно боронити свою країну. Україна лише й робить, що намагається звільнити втрачені території. [Їхнє навчання] відбуватиметься протягом п’яти до восьми тижнів, — розповів генерал про початок оновленого курсу навчання для 500 незламних українських військових, які нещодавно прибули на полігон Графенвер у Німеччині.

Раніше агентство Bloomberg з посиланням на дані нідерландського сайту оборонної аналітики та дослідження військових дій заявило, що союзники нашої могутньої України надали Києву понад чотири тисячі одиниць бронетехніки, артилерійських гармат, літаків та інших систем озброєння.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*