Home » ЕКОНОМІКА » ПАТ “Укрнафта” закупила метанол для потреб видобутку на відкритих торгах у державній системі “Прозорро”

ПАТ “Укрнафта” закупила метанол для потреб видобутку на відкритих торгах у державній системі “Прозорро”

Очікувана вартість закупівлі складала 34 786 800 грн. Компанія “Міжрегіональне якісне постачання” запропонувала найнижчу ціну на товар – 32 309 280 грн. В результаті економія склала 7% або більше 2,5 млн грн.

720 тонн технічного метанолу виробництва німецьких “MIDER-Helm Methanol Vertriebs GmbH” або “TotalEnergies Raffinerie Mitteldeutschland” мають поставити безпосередньо на родовища “Укрнафти” у Сумській, Полтавській та Івано-Франківській областях.

“Компанія швидко та з відчутною економією закупила необхідний для процесу видобутку ресурс, – зазначив директор ПАТ “Укрнафта” Сергій Корецький. – На відкриті торги прийшли чотири підприємства з гарними пропозиціями, тож це приклад того, як конкуренція працює і допомагає знижувати ціну”.

Нагадаємо, ПАТ “Укрнафта” також вийшла на “Прозорро” з метою закупівлі автотягачів (25 одиниць), цистерн для перевезення світлих нафтопродуктів (15 одиниць) та цистерн для перевезення скрапленого газу (10 одиниць) і запрошує виробників до співпраці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*