Home » Війна » У Росії зріс попит на міжнародні авіарейси після оголошення мобілізації

У Росії зріс попит на міжнародні авіарейси після оголошення мобілізації

Після оголошення президентом Росії Володимиром Путіним часткової мобілізації країни різко зріс попит на міжнародні авіарейси.

Як повідомляє кореспондент агентства «Анадолу» з посиланням на дані онлайн агрегатів, авіаквитки до багатьох країн з РФ на 21 вересня вже повністю розпродано, найпопулярніші напрямки Єреван та Стамбул.

Також, після оголошення часткової мобілізації  ціни на авіаквитки в так звані “безпечні” країни досягли астрономічних значень. Про це пише канал “Можемо пояснити” з посиланням на дані російських авіасервісів.

За даними Google, у країні значно збільшилася кількість пошукових запитів в Інтернеті за такими словами, як: «авіаквиток», «квиток» та «за кордон».

Указом президента РФ Володимира Путіна в країні з 21 вересня оголошено часткову мобілізацію.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив, що всього в рамках часткової мобілізації буде призвано на службу 300 тис. військовозобов’язаних запасів.

За словами Шойгу, часткова мобілізація передбачає призов тільки тих, хто відслужив і має військово-облікову спеціальність. Він додав, що мобілізація в РФ зачепить 1,1% від загального мобілізаційного ресурсу.

Також у Мінборони Росії запевняють, що тих, хто вже служить за призовом, не відправлять на війну в Україну. І додають, що студенти призову в межах часткової мобілізації не підлягають.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*