Home » ЕКОНОМІКА » “Укрнафта” планує збільшити видобуток нафти на 6% у 2023 році

“Укрнафта” планує збільшити видобуток нафти на 6% у 2023 році

ПАТ “Укрнафта” буритиме більше у 2023 році, щоб втримати природне падіння та збільшити видобуток вже в цьому році на 6%

Як зазначив на своїй офіційній сторінці у Facebook директор “Укрнафти” Сергій Корецький, видобуток нафти та газу – це ключова діяльність компанії, тож зараз закладається фундамент для довгострокового розвитку та росту та відбувається повний аудит наявних ресурсів.

Останні роки напрямок видобутку в компанії мав ознаки суттєвого недофінансування. При наявних 2000 свердловин бурилася лише одна на рік. Обладнання не вистачає і воно морально та фізично застаріле. Зарплати кваліфікованих спеціалістів доволі низькі. Існує висока залежність від запчастин та комплектуючих російського/білоруського виробництва.

“Поставили задачу не просто втримати природне падіння видобутку, а й збільшити видобуток вже в цьому році на 6%, – підкреслив Сергій Корецький. – Також компанія намітила способи підвищення зарплати нафтовикам, оскільки маємо підтримати людей, які тримають енергетичний фронт”.

Зокрема, зараз формується амбітна стратегія розвитку: окреслені цілі щодо купівлі нових ліцензій на родовища; в план дій 2023 року закладені програми з інтенсифікації існуючих родовищ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*