Home » ЕКОНОМІКА » «Укрнафта» залучає партнерів для нарощування видобутку

«Укрнафта» залучає партнерів для нарощування видобутку

«Укрнафта» має намір залучити партнерів для співпраці в проєктах зі збільшення видобутку, буріння та розвідки родовищ.

«Ми ставимо собі амбіційну задачу зі зростання видобутку, в основі якої – серйозна планомірна робота, що потребує часу, значних інвестицій та партнерів, які допоможуть впроваджувати сучасні технології», – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький.

Фахівці компанії вже готують проєкти угод для потенційних інвесторів. Йдеться про контракти за кращими світовими практиками та з урахуванням норм українського законодавства, зокрема це угода про розподіл продукції (PSA, Product Sharing Agreement) та угода з надання послуг з ризиком (RSA, Risk Service Agreement).

Щоб потенційні інвестори мали всі необхідні дані, створено Virtual Data Room, де кожна компанія, що хоче вкласти гроші у розвідку та розробку родовищ «Укрнафти», зможе отримати вичерпну геолого-промислову інформацію про запропоновані родовища.

Після завершення формування пакета підготовчих документів «Укрнафта» оголосить відкритий конкурс для інвесторів, які пройшли процедуру «комплайнс», на спільні проєкти з розвідки та розробки родовищ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*