Home » ПОЛІТИКА » В Україні остаточно заборонили Партію Шарія

В Україні остаточно заборонили Партію Шарія

Верховний суд остаточно заборонив діяльність Партії Шарія на території України за позовом Мін’юсту. Про це повідомляє прес-служба суду.

Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду у вівторок переглянув в апеляційному порядку справу № П/857/1/22, у рамках якої міністерство юстиції України просило суд заборонити діяльність політичної партії Партія Шарія“, – йдеться у повідомленні.
Вказано, що у своїй апеляційній скарзі партія просила скасувати рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду, який задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції. Тоді суд заборонив діяльність Партія Шарія та передав майно, кошти та інші активи цієї партії та всіх її структурних утворень у власність держави.
У результаті, Верховний суд прийняв ухвалу, якою залишив апеляційну скаргу Партія Шарія без задоволення, а рішення першої інстанції – без змін.
“Рішення остаточне і оскарженню не підлягає”, – заявили в суді і додали, що повний текст рішення з мотивувальною частиною буде оприлюднено протягом п’яти днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*