Home » Війна » Втрати РФ у війні в Україні вже перевищують усі її втрати після Другої світової, – The Economist

Втрати РФ у війні в Україні вже перевищують усі її втрати після Другої світової, – The Economist

У війні проти України російська армія вже втратила 462000 до 728000 військових. Про це пише британська газета The Economist, журналісти якої проаналізували секретні документи Міністерства оборони США.

Згідно з припущеннями журналістів, на кожного вбитого в бою росіянина припадає близько трьох-чотирьох поранених. Відтак, до середини червня 2024 року від 462 тис. до 728 тис. російських солдатів «були виведені з ладу», що значно перевищує кількість військових, які готувалися до вторгнення в Україну в лютому 2022 року.

The Economist також опублікував чотири графіки, які містять в собі оцінки російських втрат з офіційних і неофіційних джерел за певний час. Зокрема, газета публікує останні дані, опубліковані 5 липня російськими сайтами «Медіазона» і «Медуза», які мають репутацію незалежних ЗМІ. Вони вказують на те, що кількість загиблих у Росії перевищила 100 тис., при цьому станом на 21 червня їх було від 106 тис. до 140 тис.

Основна частина їхнього аналізу базується на записах про спадщину та некрологах у соціальних мережах та інших джерелах.

Загалом ці дані узгоджуються з іншими джерелами: офіційні особи у Франції нещодавно назвали загальну кількість у 150 тис. до травня, а російська служба BBC підрахувала, що до початку червня загинуло щонайменше 113 тис. росіян.

Оцінки «Медіазони» та «Медузи» також можна показати по тижнях. Вони вказують на суттєве зростання втрат росіян під час контрнаступу України влітку 2023 року, а також після боїв за Авдіївку та Часів Яр. Ці дані не включають українців, завербованих Росією на окупованих територіях. Також не враховуються російські військові, які отримали важкі поранення і не можуть повернутися до бою.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*