Home » НАША ДІЯЛЬНІСТЬ » ЗА КРИТИКУ ВЛАДИ В ТЮРЬМУ

ЗА КРИТИКУ ВЛАДИ В ТЮРЬМУ

05 лютого 2015 року житомирські журналісти та представники громадськості пікетували міський відділ міліції. Пікетувальники вимагали припинення тиску на журналістів та посягання на свободу слова з боку влади, провладних партій та силових органів. Серед пікетувальників були й представники редакції газети ПАТРІОТ, які прийшли підтримати колег-журналістів  та висловити свою оцінку дій влади у посяганні на свободу слова та дотриманні прав і свобод громадян.

Перед  учасниками пікету із промовою виступив головний редактор газети ПАТРІОТ Андрій Лактіонов, який засудив намагання влади та силовиків тиснути на журналістів і перешкоджати їх професійній діяльності.

«Ніхто та нікому не дозволить безкарно чинити утиски журналістам та обмежувати їх право на здійснення своєї професійної діяльності. Адже свобода слова – це фундамент демократії та запорука додержання у суспільних відносинах прав та свобод людини» – наголосив головний редактор газети ПАТРІОТ.

Нагадаємо, що на співробітників газети ПАТРІОТ неодноразово здійснювалися напади з боку активістів провладної партії «Об’єднання «Самопоміч». При цьому влада робила все, аби винуватці не були притягнуті до відповідальності. А в міліції відмовлялися порушувати кримінальні провадження проти провладних активістів. Лише через суд редакція газети ПАТРІОТ змусила міліцію розпочати кримінальні провадження за фактом нападу та волонтерів-патріотів та перешкоджання роботі журналістів і діяльності засобу масової інформації.  Проте міліція досі зволікає із розслідуванням, а нападники не притягнуті до відповідальності.

Головний редактор ПАТРІОТ - Андрій Лактіонов

Головний редактор ПАТРІОТ – Андрій Лактіонов 

image(13)Днями за заявою депутата Житомирської обласної ради від провладної партії «Об’єднання «Самопоміч» одразу було відкрито кримінальне провадження проти одного з місцевих журналістів, який розповсюдив ним підготовлене інтерв’ю з лідером однієї з опозиційних сил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*