Home » Армия » НАТО знищить Росію за кілька днів

НАТО знищить Росію за кілька днів

Телекомпанія «Бі-бі-сі» показала фільм «Третя світова війна: в командному пункті» (World War Three: Inside the War Room), сценарій якого описує вигаданий конфлікт між Росією і НАТО. Ефір відбувся в середу ввечері, 3 лютого, передає РІА Новини.

Сюжет фільму будується на тому, що після захоплення латвійського Даугавпілса проросійськими повстанцями і втручання американо-британської коаліції світ опиняється на межі масштабної ядерної війни. Рятівниками людства виявляються члени британського кабінету міністрів. Дія відбувається в командному пункті Збройних сил Великобританії.

Конфлікт починається в Талліні (Естонія). Під час акції пам’яті радянських воїнів, які загинули під час Другої світової війни, на групу демонстрантів нападають кілька людей в масках і з естонськими прапорами. Потім хвилювання переходять в інші частини країни, а також в сусідню Латвію. Росія звинувачує владу Естонії в тому, що вони ініціювали нападу на активістів.

За словами авторів стрічки, сюжет повністю вигаданий, проте за основу були взяті події на сході України. Метою постановників було показати, як можуть розвиватися події в разі нової війни в Європі. Згідно початковим титрів, в ході фільму було опитано безліч колишніх військових і експертів, які висловилися з приводу відповіді НАТО на можливу агресію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*