Home » ЕКОНОМІКА » Запуск паливної картки UKRNAFTA

Запуск паливної картки UKRNAFTA

ПАТ «Укрнафта» запускає власну паливну картку. Зараз відбувається тестування системи. Масовий випуск готується уже з лютого 2023 року.

Спершу – для військових, споживачів критичної інфраструктури та юридичних осіб, але в планах також розвиток послуги для населення.

Картка UKRNAFTA дає можливість закупити прогнозовану кількість якісного пального на день, місяць чи рік роботи наперед. Також за її допомогою можна оперативно змінювати ці обсяги в залежності потреби.

Разом з паливною карткою запланований випуск власних скретч-карток (талонів).

Оформити заявку на картку та талони UKRNAFTA можна, звернувшись до комерційного підрозділу компанії за адресою: naftacards@ukrnafta.com.

«Відтепер «Укрнафта» зможе надавати послуги з попередньо оплаченого продажу пального, незалежно від третіх осіб, що зробить сервіс та обслуговування таких програм більш стійким та надійним», – зазначив Сергій Корецький, директор ПАТ «Укрнафта».

При цьому інформуємо клієнтів, які придбали скретч-картки в компанії ТОВ «Укрнафта-Постач», що ПАТ «Укрнафта» продовжує перемовини з емітентами паливної програми «Авіас»/Energy щодо виконання зобов’язань з обслуговування їхніх скретч-карток.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*