Home » СУСПІЛЬСТВО » ЖИТОМИРСЬКА ВЛАДА ЛЮБИТЬ РЕКОРДИ

ЖИТОМИРСЬКА ВЛАДА ЛЮБИТЬ РЕКОРДИ

Вже тільки  но ледачий не помітив, як житомирська влада любить встановлювати рекорди. То встановлює рекорд із доброти, то встановлює рекордну ляльку, то встановлює  яйця. Так-так – найбільші та найрекордніші  яйця.

Замість того, аби встановлювати рекорди із підняття добробуту городян, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, розвитку міського господарства, тощо міська влада все більше вдається до лише їй зрозумілих  клоунад. Тому вже декілька днів розташована біля центрального входу міської ради яєчна експозиція все більше надихає житомирян не стільки на святковий настрій, скільки на роздуми із нагоди чергового експерименту влади по “феншую”…

Незрозуміло, хто, насправді, “підгодовує” міську владу такими сумнівними пропозиціями, як оцей “натюрморт” під дверима мерії, але те, що влада це сприймає та реалізовує,  викликає багато запитань до цієї влади щодо її адекватності та спроможності здійснювати надані міською громадою повноваження.

А поки що житомиряни кепкують з тих яєць та вважають, що то міський голова так вирішив вчергове похвалитися. Або  просто ось так,  інтелігентно, містяни закидали мерію яйцями.

Поки що інтелігентно …

Сидір Вовк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*