Home » ЕКОНОМІКА » Українці біднішають…

Українці біднішають…

Головне управління Державної фіскальної служби України в Києві підбило підсумки першого етапу декларування жителями української столиці своїх доходів. Про це з посиланням на прес-службу УКРІНФОРМ повідомляє телеканал «112 Україна».

«Кількість перших киян, які отримали в минулому році дохід понад мільйон гривень (приблизно 38,5 тисячі доларів – прим.« Лента.Ру »), склало 27 людей. У своїх деклараціях про майновий стан вони задекларували доходи на загальну суму 216,8 мільйона гривень, з яких до сплати в бюджет погоджено 863,5 тисяч гривень податку на доходи фізосіб », – йдеться в повідомленні відомства.

За словами керівника служби Романа Насирова, в порівнянні з минулим роком число перших київських мільйонерів істотно не змінилося, а от їх задекларовані доходи, згідно зі статистикою, впали в порівнянні з 2014 роком більш ніж на 110 мільйонів гривень.

В УКРІНФОРМ підкреслюють, що ці показники – тільки перші аналітичні дані кампанії декларування доходів. Термін подачі декларацій закінчиться 1 травня 2016 року. Підсумкові фінансові результати кампанії стануть загальновідомими після 1 серпня 2016- го. Згідно минулорічної кампанії, в 2014-му доходи понад мільйон гривень отримали в Києві 2575 осіб.

16 жовтня 2015 року швейцарський банк Credit Suisse опублікував результати дослідження щодо добробуту жителів європейського континенту. Найбіднішою країною стала Україна, другу і третю сходинку посіли Білорусь і Молдова.

21 червня минулого року губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі сказав, що бідність України «суперечить законам природи». «Грунтуючись на ВВП, Україна бідніша, ніж Молдова, яка раніше була найбіднішою, біднішими Вірменії, біднішими Албанії, біднішими Косово. І це катастрофа, тому що, якщо порівняти ресурси України з ресурсами інших країн, це суперечить всім законам природи», – сказав колишній президент Грузії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*