Home » Коментар експерта » Андрій Лактіонов: про свято міста та подарунки від влади

Андрій Лактіонов: про свято міста та подарунки від влади

В нашій країні напередодні свят прийнято дарувати подарунки.  Ось і напередодні першого вересня у сесійній залі Житомирської міськради на свою конференцію зібралося кілька сотень педагогічних працівників. Але не тільки задля настанов перед початком нового навчального року, а й для привітань та нагороджень за особливий внесок у виховання та навчання підростаючого покоління.

З-поміж подяк та винагород від міської влади, відзнаки від Верховної Ради України власноруч приїхав вручити освітянам знаменитий на всю країну і з електронним браслетом народний депутат Борислав Розенблат.

Після нагородження нардеп Розенблат розповів освітянам, що закон про освіту вже готовий до другого читання і там буде закладена норма, найголовніша для вас – це мінімальний рівень оплати праці освітян у чотири мінімальні зарплати. По закінченні процедури нагородження народний депутат України Борислав Розенблат поправив свій електронний браслет і звернувся до освітян з наступним: «Перед вами найголовніше – давати дітям не тільки знання, а й виховання».

Ось так напередодні нового навчального року освітян міста привітала міська влада, а також всесвітньо відомий народний депутат України від Житомира  Борислав Розенблат. Але таким привітанням міські освітяни, якщо сказати м’яко, було не так вражені, як здивовані.

Житомирський міський голова не зміг привітати освітян та юних житомирян із початком нового навчального року. Мабуть, був дуже зайнятий. Проте свій подарунок, але вже всім житомирянам, Сергій Сухомлин приготував і зробив це до Дня народження міста Житомира.

Ні, міський голова Житомира не подарував житомирянам фонтан на Михайлівській, який йому завадила зробити погода. Не подарував міський голова житомирянам і відремонтовані в центрі міста тротуари, які замість обіцяних трьох місяців вже більше року міська влада не може закінчити. Не подарував міський голова нові тролейбуси, трамваї чи автобуси. Та багато що не подарував з обіцяного.

Але свій подарунок до Дня народження Житомира міський голова Сухомлин зробив. Серйозний, істотний та значущий. Сергій Іванович Сухомлин підняв вартість проїзду у міському електротранспорті на 50 %. Для всіх житомирян. І відтепер кожний житомирянин зможе скористатися своїм правом проїхатися трамваєм чи тролейбусом, але вже не за дві, а за три гривні.

Але не треба казати, що житомирська міська влада не любить та не поважає житомирян. Ні, вона любить житомирян та поважає. Але вчора це робила за 2 гривні, а сьогодні – вже за три.

Так що – з Днем народження, Житомир! І з святом вас, житомиряни!

Вибачте, якщо і зіпсував комусь там настрій. Але на цьому все і всього всім доброго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*