Home » Топ новина » “БІЗНЕС ПОЛІССЯ” ПІДТРИМУЄ “АШАН” У ПРОТИСТОЯННІ З АРМА

“БІЗНЕС ПОЛІССЯ” ПІДТРИМУЄ “АШАН” У ПРОТИСТОЯННІ З АРМА

Підписуючи угоду про Асоціацію з ЄС, Україна взяла на себе зобов’язання імплементувати у своє право високі стандарти правозастосування та судочинства. Більш того, Основний Закон України унормовує євроатлантичні прагнення країни, що покладає на державне правління обов’язок тісної політичної, економічної та соціальної співпраці з європейським товариством.   Франція – надійний друг і партнер українців, що підтверджує свою довіру сталими і суттєвими інвестиціями в економіку та інфраструктуру України. Париж неодноразово надавав руку помочі Києву на звоньошньополітичній арені, підтримував територіальну цілісність, суверенітет та незалежність української нації.

В авангарді французького-української співпраці та бізнесу знаходиться група компаній «Ашан». Наразі вказана корпораціє є найбільшим інвестором з Франції, роботодавцем та платником податків і зборів.  «Ашан» реалізує довгострокові, фінансовоємкі проекти, покращуючи логістичні, інвестиційно-кліматичні та соціальні можливості України.  «Ашан» – всесвітньо відомий бренд і гарант не лише якості, а і того, що владою України створена достатня правова, економічна та організаційна платформа для розміщення в державі іноземного капіталу, виробництва та господарських циклів будь-якої складності. Діяльність «Ашан» – це меседж міжнародним фінансовим інститутам, банкам та компаніям, що в Україні робити бізнес безпечно.

Нажаль, сьогодення вимушує нас звернути увагу на прикру ситуацію, котра сталася з корпоративними правами та земельною власністю групи «Ашан» у місті Одеса. Із-за непрозорих оборудок, до котрих, імовірно, причетні посадові особи АРМА, компанія «Ашан» позбавлена права на законно придбану земельну ділянку. Нам відомо, що наразі даним фактом зацікавилися правоохоронні органі та справу розглядає Велика палата Верховного Суду. Іноземні інвестори, міжнародні рейтингові агентства та неурядові організації уважно слідкують за вказаним процесом. Щиро сподіваємось, що українська держава знайде в собі волю та сили розв’язати даний випадок відповідно до світових норм гарантій інвестиції та недоторканості  майнових прав.

“Видавничий дім “БІЗНЕС ПОЛІССЯ” висловлює свою солідарність та щиру підтримку корпорації «Ашан» в їх правовій боротьбі та захисті законних інтересів і має надію, що швидка реакція з боку України не вплине на реноме Києва, як надійного та послідовного суб’єкта міжнародних відносин.

Пресс-служба ТОВ “Видавничий дім “БІЗНЕС ПОЛІССЯ”,

ІК 36169631

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*