Home » СУСПІЛЬСТВО » Громадяни РФ у 2022 році здійснили 5,3 млн поїздок до Туреччини

Громадяни РФ у 2022 році здійснили 5,3 млн поїздок до Туреччини

У 2022 році росіяни переважно подорожували до Туреччини, повідомила виконавчий директор Асоціації туроператорів Росії (АТОР) Майя Ломідзе.

Як передають російські державні ЗМІ, Ломідзе розповіла на прес-конференції, що росіяни в цьому році здійснили 5,3 млн поїздок до Туреччини? Про це повідомляє міжнародне інформаційне агентство Анадолу. 

Крім того, 1,1 млн поїздок здійснено до Абхазії, близько 1 млн – до ОАЕ, 850-900 тис. до Єгипту та 410 тис. до Таїланду, зазначила вона.

Туристичний потік з Росії за кордон у 2022 році зріс більш ніж на 20 відсотків порівняно з роком раніше і склав близько 9,5 млн. поїздок за основними туристичними напрямками, повідомила Ломідзе.

«Кількість тих, хто виїхав за основними туристичними напрямками – країни СНД, ми поки не включаємо туди – 9,5 млн осіб. Минулого року це було 7,5 млн. людей. Динаміка більше ніж 20 відсотків», – сказала вона.

Вона нагадала, що прямі перельоти з Росії наразі доступні до 32 держав, включаючи країни СНД.

За оцінками туроператорів, в’їзний турпотік до Росії у 2022 році знизився на 95 відсотків порівняно з 2021 роком і становив близько 180 тис. поїздок.

Найчастіше РФ відвідували туристи з Німеччини, Ірану та Туреччини. Щоб стимулювати в’їзний турпотік, необхідно запустити електронні візи та вирішити питання оплати для іноземних туристів, зазначила Ломідзе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*