Home » Події » Число жертв снігової бурі в США досягло 48

Число жертв снігової бурі в США досягло 48

Через негативні наслідки стихії, включаючи ланцюгові аварії, вісім людей загинули в Огайо, семеро – у Нью-Йорку, троє – у Канзасі та Кентуккі, двоє – у Колорадо, по одному – у Міссурі, Теннессі та Вісконсіні.

Голова округу Ері Марк Полонкарц повідомив у Twitter, що через снігопад у неділю загинули ще чотири людини, тим самим кількість жертв зросла до семи, повідомляє Анадолу. 

У низці районів через снігопад оголошено режим НС, рух автомобілів заборонено.

Оператори у низці штатів закликали користувачів до економії електроенергії.

Мільйони жителів країни виявилися замкненими у своїх будинках без електрики через хуртовину.

«Смертельна хуртовина», що поширилася від Великих озер у Канаді до річки Ріо-Гранде на кордоні з Мексикою, негативно позначилася майже на 60% населення США.

Сайт відстеження польотів FlightAware повідомив про відміну понад 1645 та затримку понад 3869 рейсів у неділю.

Урядова агенція США National Weather Service також повідомила, що станом на ранок неділі висота снігового покриву в міжнародному аеропорту Буффало Ніагара досягла 109 сантиметрів.

У США 21 грудня національні та місцеві метеорологічні агентства попередили про суворі холоди та снігопади, які бувають «раз у покоління».

Національна метеорологічна служба попередила, що практично всі штати країни торкнеться потужного снігового шторму. Негода може змінити плани американців, які хотіли вирушити у різдвяну подорож.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*