Home » Війна » ХТО КРИШУЄ НАРКОМАФІЮ в ХАРКОВІ?

ХТО КРИШУЄ НАРКОМАФІЮ в ХАРКОВІ?

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

Наркоманія це соціальна проблема. Тобто корінь даного зла знаходиться в площині стану суспільства, економічних факторів та сімейних відносин. Україна – держава, що перебуває у перманентній депресії. Зубожіння населення, тотальна корупція, відсутність перспектив у молоді та й ще війна, котра помножила проблеми в декілька раз. Так, на нас підло напав путін, але від цього можновладці не перетворилися на янголів небесних, а продовжили с там же завзяттям грабувати країну, тільки вже під час військового стану і під прикриттям цензури (критикуєш владу = агент кремля).

Не секрет, що в країні буйним цвітом розквітає наркобізнес. Він чудово став почувати себе при міністрі Авакові, коли навидь на стінах шкіл малювали адреси за якими можна було придбати зілля або чудодійні таблетки.

Темпи поширення наркоманії в Україні стали одними з найвищих у світі. Із такою заявою виступила бувша Генеральна прокурорка країни Ірина Венедиктова. 120 тисяч українців помирають щороку через хронічну наркоманію. Ще, дана борчиня зі злочинністю похвалилася рекордною кількістю кримінальних справ. Пройшов рік, Венедиктова звільнена з посади та стала посолкою у Швейцарії (непогане покарання за некомпетентність). Наркобізнес, як процвітав так і продовжує процвітати. Бо словами ділу не зарадиш.

Хто ж займається боротьбою з наркозлочинністю? Кому ми повинні завдячувати розквіту наркоманії? ДБН – Департамент боротьби за наркозлочинністю.

Всі розуміють, що торгувати наркотиками дуже вигідно. Мова йде про мільярди тіньових коштів. Там де такі гроші, то надії на українських правоохоронців взагалі не має. Під час каденції Порошенка, структур в «пагонах» наплодилося, як грибів після дощу: ДБР, НБУ, НП, НАЗК, БЕБ, СБУ, ВСП, ДМС, СЗР, ГУР, Прокуратура, а злочинність, як була, так ще й зросла, наркоторгівля – тим паче.

Бо поки є вигода у правоохоронців, налагоджені схеми, наших дітей будуть труїти наркотиками. Візьмемо за приклад місто Харків, де давно налагоджена «сіро-чорна» схема продажу метадону. Цей препарат використовують для замісної терапії щоб пацієнт зміг пережити ломку. Але, якщо, лікування не комплексне, то наркоман просто буде вживати метадон, як звичайний наркотик, бо він по суті і є наркотиком. Треба розуміти, що небезпечним психотропним препаратом є цей самий метадон. Його прийом має руйнівну дію на організм людини, а передозування нерідко закінчується смертю.

Костя Ключарьов, кримінальне прізвисько «Кот»

Так ось, один ділок в Харкові, Костя Ключарьов, кримінальне прізвисько «Кот», організував мережу медичних центрів по роздачі метадону наркозалежним. Біда в тому, що це ніяке не лікування, бо простим вживанням одного наркотику замість іншого ти нічим не допоможеш. По-перше, через дану схему освоюються (розкрадаються) бюджетні кошти, бо наркоманів стає тільки більше, по друге можна, як кажуть мешканці Харкова, легко за гроші придбати «рецепт на метадон».

Розберемося детальніше. Кот на своїх близьких та родичів (донька, дружина, друзі) зареєстрував мережу приватних закладів: МЦГЗ «Інновація», МЦ «Одеський», МЦ «Холодногорівський», МЦ «Салтівський», МЦ «Олексієвський», МЦ «Альтернатива». Дана структура повністю монополізувала в Харкові «методонову тему». Чи можливо, щось в Україні монополізувати без надійного прикриття з гори?

Телеканал «Прямий» вже проводив гучне розслідування та  показав, що в Харкові з’явилися методонові торгові точки під виглядом офіційних центрів замісної терапії. Шикарне прикриття, та й ще бюджетні кошти виділяються без проведення тендерних закупівель. Зокрема в місті продають рецепти на метадон. Просто заходиш з вулиці в один із центрів цього пана Кота та купляєш дозвіл на наркоту, а тобі ще видають димедрол по акції для підвищення ефекту. Без огляду лікаря, без обліку, без підбору лікування. Наркоти взяти все одно, що пива випити. Певно кришує наркобізнес саме орган, що повинен з ним боротися, а саме Департамент  боротьби з наркозлочинністю Національної поліції за погодженням з ДБР.

Роблять поліціянти це дуже просто, закривають очі на схему Кота, та кошмарять легальні центри замісної терапії. Обшуки, кримінальні справи, активісти за викликом – це чекає на тебе, якщо ти організуєш законний лікарський центр. А Ключарьову Костянтину нічого не загрожує, з таким-то прикриттям.

Пильніше приглянемося до організатора. За повідомленням наших джерел з кримінальної розвідки Ключарьов Костя, на прізвисько «Кіт» неодноразово судимий за крадіжки та наркозбут. Останнє покарання відбував у 25-й колонії міста Харкова, та співпрацював з оперативною частиною установи виконання покарань, де і завів знайомства з правоохоронцями. Вийшовши на волю, зненацька стає благодійником БФ «Парус» та починає отримувати на свою діяльність державні кошти. Державні кошти без відтакату чинушам? Ви в це вірите? Так мільйони без тендерних процедур заходять Коту від Державної установи «Центр громадського здоров’я». У такий складний для країни час, для фонду Кота підготували черговий транш на 4,5 мільонів гривень. Як то так, купи грошей виділяють на боротьбу з наркозалежністю, а наркоманія б’є всі рекорди? То гроші ймовірно йдуть у кишені Кота, медичних чиновників та поліціантів.

Не залишилися осторонь ще одні боці зі злочинністю – Державне бюро розслідувань. Дітище реформ. Безглузде, як і вся інноваційна правоохоронна система. Оперативники цього грізного органу так «отработали» Харків, що з наркоторгівців там залишився лише, хто би ви думали, правильно – Костя «Кот» Ключарьов. Як так спитаєте ви. А ось! При Державному бюро розслідувань сформовано Раду  громадського контролю, та одним з її членів визначено раніше судимого та сидівшого в тюрмі Ключарьова Костянтина Олеговича. Вже непогано, правда, за діяльністю правоохоронного органу спостерігає бувший зек та наркоман, з клікухою «Кот». Україна, це ж демократична країна і про репутацію в ній не чули. А може завдання Ключарьова полягає в іншому.

В країні війна, удари ракетами та повітряна тривога, а в «медичні центри» наркобариги Кота стоять черги з наркоманів. Ні поліція, ні ДБР не реагують, бо кормляться з цієї годівниці.

Держава виділяє Коту гроші,  поліція прикриває, а Харків стає містом метадонових наркоманів. Громадяни, фронтовики з власних податків оплачують зростання величезної проблеми для України – метадонової наркоманії. Небезпека метадону полягає в тому, які наслідки викликає його прийом та передозування. Якщо порівнювати героїн і метадон, то другий наркотик важчий, а залежність від нього найважче піддається лікуванню. Відмова від препарату викликає «ломку», яка може тривати кілька тижнів. Такого наркомана називають «кумаром». Він страждає від безсоння, втрачає апетит, відчуває сильні болі в кістках. На тлі метадонової залежності у людини розвиваються суїцидальні думки, вона стає неадекватною, може виявляти агресію. Обійтися без професійного лікування неможливо.

Де СБУ та Прокуратура, скажете ви. Зайнята ділом, зловили чергову безробітну, що пригостила борщем на окупованій території під страхом смерті російських окупантів. Ловлять вони небезпечних шпигунів, що лайки ставлять у соцмережах та з пакетами «АТБ» йдуть, попивши півка, вбивати міністрів. Те, що в них під боком налажено схему продажу метадону, про котру знає кожний харків’янин та про те, що цю схему кришує поліція та ДБР їм не відомо. Або може теми заробітку поділені?

Не для того славний Український Народ під мудрим керуванням Верховного Головнокомандувача  Володимира Зеленського стійко протистоїть одвічному ворогові і окупанту росії, щоби її молодь та майбутні поколінні труїли огидною наркотою всяка мерзота під кришею тилових щурів!

Євгеній Кузнєцов, голова Союзу воїнів-добровольців,

спеціально для газети “ПАТРІОТ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*