Home » ПОЛІТИКА » Україна подала заявку на вступ до НАТО

Україна подала заявку на вступ до НАТО

Сьогодні, 30 вересня, відбулось засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та Ради національної безпеки і борони України. Так, Президент України підписав заявку про пришвидшений вступ України до НАТО. Крім цього, заявив про застосування санкцій до фізичних та юридичних осіб росії, які не виступили на захист Міжнародного права або були залучені до агресивних кроків проти України і спільноти демократичних народів.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні після засідання РНБО.

Згідно з рішенням РНБО:

– тільки шлях посилення України і вигнання окупантів з усієї нашої території повертає мир. Ми пройдемо цим шляхом.

– Україна була й залишається лідером у переговорних зусиллях. Саме наша держава завжди пропонувала Росії домовитись про співіснування на рівних, чесних, гідних та справедливих умовах. Очевидно, що з цим російським Президентом це неможливо. Він не знає, що таке гідність і чесність. Тому ми готові до діалогу з Росією, але вже з іншим Президентом Росії.

– ми маємо зафіксувати юридично все те, чого ми вже досягли фактично. Саме в Україні вирішується доля демократії у протистоянні з тиранією.

Врешті Володимир Зеленський разом із Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем і Головою Верховної Ради Русланом Стефанчукомпідписав заяву на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Також на засіданні РНБО ухвалили рішення про застосування санкцій до фізичних та юридичних осібросії, які не виступили на захист Міжнародного права або які були залучені до агресивних кроків проти України і спільноти демократичних народів.

У той же час, Президент РФ Путін підписав «договір» про «приєднання» до складу рф так званих «ДНР» і «ЛНР», а також окупованих територій Херсонської та Запорізької областей України. Звернення Путіна транслювали російські телеканали в Ютубі.

Для «підписання документів» до країни-агресорки приїхали гауляйтери Запорізької області Євген Балицький і Херсонської області – Володимир Сальдо. А також ватажки терористичних утворень – так званих «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін і Леонід Пасічник, – про це написало видання qirim.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*