Home » СУСПІЛЬСТВО » Хто залишиться без роботи в Україні: частина професій не користуватиметься попитом

Хто залишиться без роботи в Україні: частина професій не користуватиметься попитом

Професії касирів, продавців, операціоністів у банках вже не є такими затребуваними в Україні, якими були раніше, тож вони потроху відходять у минуле. При цьому зараз спостерігається великий попит на кур’єрів, людей, які пов’язані з електронними продажами та, звісно ж, представниками ІT-сектора.

Про це OBOZREVATEL розповів колишній директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко. Він зазначив, що наразі ціла низка професій перестає бути актуальною.

“Ми всі зараз, наприклад, користуємося онлайн-банкінгом. Зовсім недавно була купа відділень, де сиділа купа людей, операціоністів, для яких ми заповнювали бланки й ін. Зараз все це робиться в додатках. В багатьох супермаркетах є автоматичні каси. Там, де раніше сиділи касири, зараз багато людей обслуговують себе автоматично. Це, мабуть, самі такі розповсюджені приклади того, що ці професії відмирають”, – сказав Марченко.

З його слів, професії майбутнього здебільшого знаходяться в рамках ІT-сектора. Мова йде, наприклад, про спеціалістів по штучному інтелекту, блокчейн-розробників та ін.

“Серед звичайних спеціальностей чогось нового я не помітив. Єдине, що з початку повномасштабного вторгненння збільшилася кількість доставок, тому, очевидно, збільшився попит на кур’єрів та на людей, які пов’язані з електронними продажами взагалі”, – додав фахівець.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*