Home » СУСПІЛЬСТВО » Мобільним операторам не відключають світло: чому в українців все одно зникає зв’язок?

Мобільним операторам не відключають світло: чому в українців все одно зникає зв’язок?

Мобільний зв’язок в Україні погано працює при відключеннях світла, незважаючи на те, що мобільних операторів від електрики не відключають.

Через це в українців не працює і роздача інтернету з телефону – найпопулярніша заміна стаціонарної мережі, яка також вимикається зі зникненням електрики.

Проблеми зі зв’язком виникають через антени, які встановлені на дахах житлових багатоповерхівок. Про це розповів генеральний директор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко .

“Коли відключають світло, погано працює мобільний зв’язок. Поясню: за замовчуванням мобільні оператори від світла не вимикаються. Проблема в тому, що багато антени приєднані до житлових будинків, до мереж житлових будинків. І коли вимикаються житлові будинки, вимикаються і антени, і зникає зв’язок”, – розповів енергетик.

Не всі антени обладнані джерелами резервного живлення. А ті, що обладнані, можуть не встигати зарядити акумулятори за час, коли електрика є.

“Рішення тут одне, і воно за операторами: слід забезпечити автономні джерела живлення для своїх антен, вишок, серверів, інакше перебої зі зв’язком триватимуть”, – констатував Коваленко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*