Home » Міжнародні відносини » Ненсі Пелосі підтримала Вірменію в новому загостренні конфлікту

Ненсі Пелосі підтримала Вірменію в новому загостренні конфлікту

Спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі під час свого візиту до Єревану 18 вересня назвала нове загострення в Нагірному Карабаху «нападом на кордони Вірменії та її суверенітет». В Азербайджані назвали такі заяви неприйнятними.

Слова Пелосі цитує вірменська редакція «Радіо Свобода».

«Вірменія має для нас важливе значення, і від імені Конгресу ми рішуче засуджуємо смертоносні напади Азербайджану на Вірменію, напади на територію Вірменії», — сказала політик після зустрічі з головою Національних зборів Вірменії Алленом Симоняном.

Пелосі наголосила, що конфлікт не може мати військового розв’язання. За її словами, Палата представників США висунула резолюцію, яка засуджує дії Азербайджану.

У МЗС Азербайджану розчаровані заявою Ненсі Пелосі, цитує «Інтерфакс-Україна». Звинувачення вони назвали «безпідставними та несправедливими», а також такими, що «спотворюють ситуацію в регіоні».

«Збройні сили Азербайджану запобігли провокації та забезпечили захист суверенітету й територіальної цілісності нашої країни. Наразі режим припинення вогню дотримується, загострення ситуації вдалося не допустити. Вся відповідальність за загострення ситуації в регіоні та масштабну провокацію лежить на військово-політичному керівництві Вірменії», — наголошують у МЗС Азербайджану.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*