Home » АРМІЯ » Порошенко передав військовим півтори сотні дронів, приціли і рації – частина техніки йде в Роботине

Порошенко передав військовим півтори сотні дронів, приціли і рації – частина техніки йде в Роботине

Петро Порошенко передав у підрозділи Сил оборони чергову партію дефіцитної техніки – півтори сотні дронів, тепловізійні приціли та радіостанції.

«За моєю спиною — справжня сучасна Велика китайська стіна, яка допоможе нашим воїнам тримати навалу варварів. 150 легендарних дронів DJI Mavic для багатьох підрозділів. 31 снайперський приціл Archer і професійні радіостанції Motorola», – написав Порошенко на своєму телеграм-каналі. 

«Одразу ж ці смаколики розподіляються рівномірно по війську. Частина «Мавіків» вже полетіла до 33-го батальйону, який бере участь в кривавих боях на Запоріжжі та виконує стабілізаційні дії на Сумщині. 20 прицілів поїдуть до Школи снайперів Сухопутних військ, а ще 11 повністю озброять кілька груп снайперів ССО», – пише Порошенко.

«Наші Сили спеціальних операцій будуть оснащені цими прицільними снайперськими тепловізійними комплексами. Ми загалом купуємо 370 комплексів. Тут в цьому комплексі є вбудована метеостанція, є дальномір, бачить він ворога на 3 кілометри. Працює з калібрами 308, 338. І всі снайпери, які будуть озброєні цими комплексами, будуть нищити ворога», – говорить Порошенко.

«Мавіки» – це очі для розвідки ворожих позицій. Дрон бачить набагато далі, вище, щоб хлопці не потрапили в засідку», – кажуть військові.

«Половина дронів, які отримує 33-й батальйон, йде в Роботине. Там сьогодні вирішується доля нашої перемоги. Ми робимо все для того, аби ворогу ніде не було спокійно, поки він на українській землі», – наголошує Петро Порошенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*