Home » Війна » Рада звільнила від ПДВ складові для РЕБ

Рада звільнила від ПДВ складові для РЕБ

Верховна Рада звільнила від ПДВ ввезення складових, необхідних для радіолокаційних комплексів, засобів РЕБ, спростивши їх імпорт. Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Це дуже важливо для ЗСУ! Парламент в цілому прийняв Закон про зміни до пункту 32 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей ввезення на митну територію України товарів для потреб безпеки і оборони #10341», – пише Геращенко.

Вона зазначає, що цей законопроєкт передбачає звільнення на період воєнного часу від ПДВ радіолокаційних приладів, важливих для оборонних структур.

«Оподаткування не застосовуватиметься до товарів, які отримують правоохоронні органи, Міноборони, ЗСУ, Сили безпеки і оборони. Мова йде не лише про введені радіолокаційні прилади, але і про вироблені в Україні! Рішення, яке парламент мав прийняти вже давно. й уряд мав давно видати відповідні підзаконні акти, а не тягти 2 роки війни. ЗА – 323 депутатів. Такі важливі рішення завжди підтримуються конституційною більшістю депутатів. Задоволені цим голосуванням», – резюмує Геращенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*