Home » ПОЛІТИКА » Шокін, акурат до річниці браво звітував щодо справи Небесної Сотні

Шокін, акурат до річниці браво звітував щодо справи Небесної Сотні

Слідство у справі про вбивства на майдані Незалежності в Києві в лютому 2014 «практично закінчено». Про це в інтерв’ю телеканалу «Інтер» заявив генеральний прокурор України Віктор Шокін, передають Podrobnosti.ua. Причетність до злочинів колишнього президента країни Віктора Януковича, за його словами, встановлена.

«Зрозуміло, що він керував через своїх соратників організацією вбивств на Майдані і всім, всім, всім керував Янукович через своїх людей», – заявив Шокін.

Він висловив надію, що рано чи пізно колишній президент буде притягнутий до відповідальності. Повернути Януковича на батьківщину, за його словами, планується після закінчення бойових дій на південному сході України.

6 лютого повідомлялося, що генеральна прокуратура України (ГПУ) порушила кримінальну справу стосовно 25 співробітників колишнього підрозділу МВС «Беркут». За словами начальника управління спецрозслідування Сергія Горбатюка, вони звинувачуються в причетності до розстрілів на Майдані в лютому 2014 року. 20 з них оголошені в розшук, п’ятеро – взяті під варту.

5 лютого керівник Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак доповів президенту країни Петру Порошенко про виявлення зброї, з якого, за даними київської влади, велася стрілянина на Майдані. За його словами, в ході розслідування знайдено фрагменти 23 одиниць вогнепальної нарізної зброї, які були пошкоджені механічним способом – ідентифікаційні номери були спиляні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*