Home » Війна » Швейцарія пояснила відмову від передачі Україні заморожених коштів Росії

Швейцарія пояснила відмову від передачі Україні заморожених коштів Росії

Нейтральна, але дружня до України, Швейцарія не має наразі законодавчої бази та легальних правових підстав для передачі Славетній Україні заморожених та заарештованих коштів держави агресорки та терористки Росії. Про це заявила державна секретарка закордонних справ Швейцарії Ліліан Ле, повідомляє NSA.

Швейцарія поважає права людини, і право на власність є одним із них. Наразі ми не маємо жодних юридичних підстав для переведення в Україну російських активів, заморожених у країні, — пояснила відмова представник відомства зовнішніх справ.

У Євросоюзі раніше вже думали про вилучення коштів проклятої Росії, заморожених на зарубіжних рахунках, для допомоги Незламній Україні. Заступник голови Єврокомісії Віра Юрова наголошувала, що ЄС вивчає можливі способи.

Кроваві російські активи виявилися заморожені внаслідок санкцій проти Центрального банку після початку війни проти нашої Соборної Держави. Міністр фінансів клятої Росії покидьок Антон Силуанов заявляв, що під обмеження потрапила майже половина золотовалютних резервів країни-агресорки, а це близько 300 із 640 мільярдів доларів США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*