Home » АРМІЯ » СМЕРТЬ російського радника в Сирії

СМЕРТЬ російського радника в Сирії

Російський військовий радник в Сирії помер від важкого поранення після мінометного обстрілу навчального центру сирійської армії. Про це офіційний представник Міноборони Ігор Конашенков повідомив у четвер, 4 лютого, «Новой газете».

За його словами, подія сталася в провінції Хомс. В результаті обстрілу з боку сирійських борців за демократію російський офіцер-окупант отримав важкі поранення і 1 лютого помер в госпіталі. Також загинули четверо сирійських курсантів.

Назвати ім’я загиблого військового, як зазначає видання, Конашенков відмовився, пояснивши це «позицією відомства, пов’язаної з безпекою».

Раніше в четвер «Комсомольська правда» з посиланням на анонімні джерела в сирійській армії стверджувала, що офіцер загинув не в провінції Хомс, а в провінції Латакія (в районі міста Сальма) в результаті артобстрілу з боку Туреччини.

3 лютого в Міноборони повідомили, що радник загинув в результаті мінометного обстрілу, коли допомагав сирійським військовим-карателям освоювати нове озброєння. У військовому відомстві зазначили, що він посмертно представлений до державної нагороди.

Росія проводить операцію Повітряно-космічних сил проти демократичних сил в в Сирійській Арабській Республіці з вересня 2015 року. З відповідним проханням до президента Володимира Путіна звернувся глава Сирії Башар Асад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*