Home » Топ новина » Спеціаліст із підняття органів або як влада проФЕДУНить мільйон…

Спеціаліст із підняття органів або як влада проФЕДУНить мільйон…

Якось раптом, звідкілясь, з’явився у нашому місті хлоп… зі Львова. Та приїхав не сам, а за наполегливим запрошення міської влади. Кажуть в Житомирі, що пообіцяв цей хлопець владі підняти одну газету, яка належить міській раді та є її органом. І підняти цей орган він взявся всього… за мільйон гривень.

Чи то економіст, чи то юрист, але точно – не журналіст. Від того хвилюються житомиряни та активно вже обговорюють  і спроможність, і, навіть, потенцію міської влади. Адже навіщо було когось так здалеку запрошувати та витрачати стільки грошей, аби підняти той орган – може дійсно в неї, влади, із цим такі вже серйозні проблеми…

І кажуть в Житомирі, що, мовляв, виписала його собі зі Львова сама начальниця Самопомочі і раніше судима Наталія Чиж. Сама поставила його керівником  місцевої комунальної газети «Місто» та розповіла Сухомлину, що звати того спеціаліста із підняття органів Андріян Федун. Сергій Іванович  зрадів та призначив його редактором міської газети. Як завжди, всупереч своїм обіцянкам про узгодження призначень із громадськістю. Та нічого не поробиш, говорять житомиряни – квоти є квоти, а Наталка – є Наталка.

Сказав Федун, що дайте гроші і він зробить все якнайкраще та прохфесіанально. Та люди сумніваються і кажуть, що з того львівського диво-Федуна такий само прохфесіонал,  як і з Наталки Чиж секретарка міськради.

У Житомирі  городяни вже не тільки говорять, а й впевнені, що Федун потрібен владі для дерибану. І плювати їм, що вони розвалять свою газету «Місто». Для влади та їх чудо-федуна головне – це гроші. «Начудив і звалив, ще й мільйон прихопив» – вже сміються із своєї влади житомиряни…

Євген Кузін

Той самий львовський Федун

Той самий львовський Федун

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*