Home » ЕКОНОМІКА » Суд зобов’язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Суд зобов’язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов’язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.

Також Держгеонадра зобов’язано розглянути заяву щодо укладення з «Укрнафтобурінням» угоди про умови користування надрами.

Відповідний виконавчий лист було видано судом 9 лютого 2024 року.

27 лютого 2024 року судовий документ набрав законної сили, тому заява має бути розглянута Держгеонадра невідкладно, у встановленні законодавством строки.

Нагадаємо, з грудня 2023 видобуток на Сахалінському родовищі зупинено після ухвалення постанови Шостим апеляційним адміністративним судом.

Незважаючи на це, компанія сплатила понад 3 млрд грн податків та продовжує сплачувати зарплату співробітникам в повному обсязі.

Від зупинки видобутку природного газу на Сахалінському родовищі держава щомісяця втрачає 190 млн грн ренти, 130 млн грн ПДВ і близько 80 млн грн податку на прибуток.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*