Home » Війна » У Генштабі повідомили, куди РФ переміщує війська з Херсонщини

У Генштабі повідомили, куди РФ переміщує війська з Херсонщини

Росіяни переміщують до тимчасово окупованого Новоайдару Луганської області війська з Херсонщини. Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

“Підтверджено втрати противника в Херсонській області за попередні дні. Так, у місті Скадовськ, в результаті ураження району зосередження окупантів, втрати особового складу склали близько 50 осіб загиблими. А в місті Чаплинка підтверджується знищення складу боєприпасів”, – йдеться у повідомленні.

За наявною інформацією, в місто Новоайдар на Луганщині зафіксовано переміщення окремих підрозділів російських окупаційних військ з Херсонського напрямку.

Незважаючи на це, на Херсонському напрямку мінометних та артилерійських обстрілів, зокрема, зазнали райони населених пунктів Антонівка, Білозерка, Миколаївка, Одрадокам’янка та Чорнобаївка Херсонської області.

Також в Генштабі повідомили, що з метою нарощення інженерного обладнання оборонних рубежів в районі Михайлівки, що на тимчасово зайнятій території Запорізької області, для виготовлення захисних конструкцій окупанти планують використання потужностей підприємств у Пришибі Запорізької області.

Генеральний штаб ЗСУ також звітує, що підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за поточну добу уразили 2 пункти управління, 9 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 2 склади боєприпасів та залізничний міст.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*