Home » ЕКОНОМІКА » У Раді повідомили про брак голосів для відставки Яценюка

У Раді повідомили про брак голосів для відставки Яценюка

Віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що український парламент не зможе відправити у відставку уряд Арсенія Яценюка. Про це в четвер, 11 лютого, повідомляє видання ЛІГА.net.

«На сьогодні немає достатньої кількості голосів для відставки чинного уряду і призначення нового. Фактично ситуація напередодні 16 лютого емоційно піднімається. Але знаючи ситуацію в парламенті, я не бачу підстав для прийняття того чи іншого рішення », – сказав Парубій.

Він також додав, що предметом обговорення мають стати не кадрові питання, а план спільних дій уряду і парламенту.

10 лютого українські ЗМІ повідомили про вирішення відставки Яценюка.

«Він [президент України Петро Порошенко] вже не думає, чи знімати Яценюка. Він зараз думає, хто буде після нього. Як тільки знайде кандидатуру з голосами – відставка відбудеться», – заявив анонімний представник «Блоку Петра Порошенка».

5 лютого прем’єр-міністр запропонував Верховній Раді поставити на голосування питання про довіру кабінету міністрів.

«Якщо це набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу кабінету міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок», – заявив Яценюк

Питання про зміни в уряді України виникло після того, як 3 лютого про свою відставку оголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус. Причиною такого рішення він назвав перешкоди для реформ в Україні через політичний тиск і корупційних схем в економіці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*