Home » СУСПІЛЬСТВО » Право » Українцям у Великій Британії дали поради щодо продовження віз у 2025 році

Українцям у Великій Британії дали поради щодо продовження віз у 2025 році

Візи для українських переселенців у Великій Британії мають продовжити і після лютого 2025 року. Саме до цього часу поки триває програма тимчасового захисту для українців.

Таку інформацію озвучив представник НААУ в Шотландії, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії (м. Единбург) Олександр Черних під час вебінару «Що очікує українців у Великій Британії: візові перспективи».

Висновок він зробив на основі дебатів з питань продовження віз українцям, що отримали захист у Великій Британії, які відбулись 6 лютого 2024 року у Палаті громад Сполученого Королівства.

«Немає жодного сумніву в тому, що британські парламентарі нас підтримують. Десь по українських чатах пройшла інформація, що прийдуть лейбористи і нам всі візи скасують. Навпаки, представники всіх партій висловились за те, що візи треба продовжувати і підтримувати українців стільки, скільки це буде потрібно», – запевнив О.Черних, посилаючись на виступ міністра міграції та державного кордону Тома Пергслова.

Під час вебінару англійський адвокат Лілія Скотт висвітила питання щодо продовження віз за схемою «Homes for Ukraine», переходу з цих віз на інші, вимоги до мови та доходу у разі переходу на Візу кваліфікованого працівника чи інноватора. Окрім цього, спікерами були досліджені питання підготовлення документів і підстав для отримання «сеттлед статусу» – дозволу на постійне проживання.

«Є питання суто практичні, щоб всі українці мали, в першу чергу, доступ до своїх акаунтів, через які вони подавалися на візу, щоб були доступи до телефонів, які заведені в базу. Перевірте пошти, зайдіть до своєї сторінки, через яку подавали аплікацію. Якщо у вас змінилися паспортні документи, це все теж треба перевірити і змінити, щоб у вас був актуальний паспорт і не було потім ніяких питань», – порадив О.Черних.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*