Home » ЕКОНОМІКА » «Укрнафта» розпочинає емісію власних талонів

«Укрнафта» розпочинає емісію власних талонів

ПАТ «Укрнафта» повідомляє про випуск власних талонів на пальне. На даний момент пропозиція діє для військових, споживачів критичної інфраструктури та юридичних осіб. Незабаром – для всіх бажаючих.

Талони «Укрнафти» – це зручний та надійний спосіб “застрахувати” ціну на пальне (дизель, бензин та скраплений газ). Вони дозволяють закупити необхідні обсяги якісного ресурсу зараз та отримати гарантований запас, який можна використати протягом визначеного терміну.

«Власна паливна картка і талони «Укрнафти» – це новий продукт компанії, незалежний від третіх осіб, що дозволяє гарантувати надійне виконання всіх зобов’язань перед клієнтами», – зазначив Сергій Корецький, директор ПАТ «Укрнафта».

Талони можна придбати, звернувшись до комерційного підрозділу компанії за адресою: naftacards@ukrnafta.com або за телефонами: 0 800 404 000095 920 03 37.

За цією ж адресою потрібно спрямувати запит, якщо бажаєте оформити паливну картку «Укрнафти» NaftaКартка, яка дозволяє більш гнучко та оперативно працювати з необхідними обсягами пального та змінювати їх за потреби. Ідеальне рішення для корпоративних клієнтів.

Паралельно компанія працює над вирішенням ситуації зі скретч-картками паливної програми «Авіас», учасником якої була «Укрнафта».  Повернення коштів та відпуск пального здійснюватимуться протягом 2 наступних місяців.

Військові та споживачі критичної інфраструктури, які придбали скретч-картки «Авіас» в компанії «Укрнафта-Постач», в разі термінової необхідності зможуть отримати за цими скретч-картками пальне на заправках «Укрнафти».

Клієнти юридичні та фізичні особи, які придбали скретч-картки «Авіас» в компанії «Укрнафта-Постач», зможуть отримати сплачені за ці скретч-картки грошові кошти.

Незабаром компанія запропонує форму та процедуру для їх повернення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*