Home » Коментар експерта » «Укрнафта» оптимізувала бізнес-процеси на сотні мільйонів гривень в річному еквіваленті

«Укрнафта» оптимізувала бізнес-процеси на сотні мільйонів гривень в річному еквіваленті

Нова команда «Укрнафти» провела масштабну оптимізацію бізнес-процесів, що вимірюється сотнями мільйонів гривень економії у річному еквіваленті.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню “Бізнес.Цензор” розповів директор компанії Сергій Корецький. 

За словами топ-менеджера, підприємство має завдання від держави забезпечити Збройні сили України, забезпечити прибутковість, забезпечити сплату податків, прозорість та ефективність. 

«Ми повинні забезпечити максимально вигідні умови контрактів на користь «Укрнафти», тобто на користь держави, а не третіх осіб. І тут мені вже є, що сказати, – зазначає Сергій Корецький. – Наприклад транспортні послуги. Ми зараз забезпечуємо логістику нафтопродуктів стороннім транспортом і, при цьому, здешевили вартіть перевезення тонни пального у 2 рази»

Також майже вдвічі оптимізували еквайрінг (плата за обслуговування банками транзакцій) по мережі за рахунок переходу до державного банку. 

На 40% скоротили тариф на прийом/налив нафти. Зробили прозорими торги по скрапленому газу і по природному газу. Тариф постачальника електроенергії скоротили майже в 2 рази.

«Вся згадана оптимізація вимірюється сотнями мільйонів гривень економії у річному еквіваленті. Але я ще бачу великий потенціал для оптимізації», – підкреслив Сергій Корецький.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*