Home » Війна » В представництво кримськотатарського Меджлісу в Херсоні кинули гранату

В представництво кримськотатарського Меджлісу в Херсоні кинули гранату

В представництво кримськотатарського Меджлісу в Херсонській області України в ніч на 7 лютого кинули вибуховий пристрій, імовірно гранату. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook один з лідерів Меджлісу Рефат Чубаров.

За його словами, вибухом було знесено двері в підвальне приміщення, жертв та інших руйнувань немає. На місце події прибули представник Меджлісу в Херсонській області Абмеджіт Сулейманов і співробітники правоохоронних органів України.

Чубаров розцінив подію як навмисну ​​провокацію, спрямовану на дестабілізацію ситуації на півдні України.

За кілька днів до цього інциденту представники спецпідрозділу Національної гвардії України «Азов», заявили, що виступають за український, а не татарський Крим. Вони також висловили невдоволення поведінкою кримських татар, які залишили півострів, зокрема тим, що ті «займаються пропагандою своїх релігійних вірувань».

Рефат Чубаров був одним з організаторів так званої «громадянської» продовольчої блокади Криму, яка почалася 20 вересня 2015 го за участю організації «Правий сектор» (ПС). Тоді бойовики блокували в’їзд вантажівок з українськими товарами на територію окупованої республіки. У ніч на 22 листопада після підриву чотирьох ліній електропередачі в Херсонській області почалася енергетична блокада півострова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*