Home » Війна » Зеленський розповів, що думає стосовно пропозицій західних політиків віддати Крим та Донбас, щоб поставити війну “на паузу”

Зеленський розповів, що думає стосовно пропозицій західних політиків віддати Крим та Донбас, щоб поставити війну “на паузу”

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1 під час програми Cinque minuti відповів на питання про можливість “замороження” війни між Росією та Україною, віддавши Крим і Донбас. За словами Зеленського, перерва у війні є серйозним викликом та проблемою для України та Європи в цілому. Він зауважив, що подібний досвід вже був після окупації Криму та частини Донбасу, і різко заявив: “Ця пауза у війні – це не пауза у війні. Це пауза для Путіна”.

Згідно з висловленням Зеленського, припинення війни сприятиме інтересам Росії, оскільки окупанти мають проблеми зі зброєю та досвідченим військовим персоналом. Така пауза дозволить їм накопичити сили та зброю для подальшого вторгнення в Україну. Президент також наголосив на тому, що ціллю Путіна є не окремі території, а всю Україну.

Відповідаючи на запитання про можливість “віддати тільки Крим і Донбас”, Зеленський зазначив, що Путін має ціллю не лише ці конкретні території, а всю Україну. Це підтверджують дії та заяви російських окупантів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*