Home » ЕКОНОМІКА » ЧИ ГОТОВИЙ СУХОМЛІН ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД ЖИТОМИРЯНАМИ ЗА БРЕХНЮ?

ЧИ ГОТОВИЙ СУХОМЛІН ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД ЖИТОМИРЯНАМИ ЗА БРЕХНЮ?

2 - IMG-bd6b310116df4c0d0a10baccae801aca-VНавіщо чиновник йде до влади? Напевно, що прості українці знають відповідь не це питання – набити повні кишені грошей. І поки житомиряни ледь зводять кінці з кінцями наш елітний мер їздить до Італію на виставки Гогена, з депутатами та друзями мандрує до теплих країв кататися на байдарких і купує собі нові машини та відкриває ресторани. З грошенятами у нього повний порядок!

Ще б пак, бюджет міста виріс у два рази і становить більш як 2 мільярди гривень. Тому міському голові є де брати кошти на забавки. При цьому, місто у руїнах, а в бюджетників вже постійні проблеми з отриманням заробітньої платні.

Проте у Сергія Івановича Сухомлін все добре. Але, чомусь, він ретельно приховує від виборців свою програму, з якою йшов на вибори міського голови. Як не випрошувала газета ПАТРІОТ його програму розвитку міста, які тільки не слала запити. У відповідь Сухомлін надсилав лише відписки і радив редакції звертатися до нього більш вишуканим стилем спілкування.

Тепер зрозуміло, що, насправді, приховувати меру нема чого. Адже ніякої програми просто немає! Були такі собі передвиборні балачки, аби надурити людей та зручно усістися в тепле місце міського голови, з якого можна без проблем та безкарно заробляти чималі гроші.

Дехто критикує мера і звинувачує його в тому, що він не вміє працювати і до чого не доторкнеться, то те й розвалюється. А ось і ні, не правда. Подивіться на його бізнес, , на його авто, на його ресторани – все працює і все процвітає. Просто завдання у Сухомліна дещо інше – заробити, а не для міста щось зробити.

2 - IMG_20171004_112226404Зоробляють чиновники старим перевіреним способом – на нас з вами і за допомогою брехні. Наприклад, Сухомлін перед виборами обіцяв, що ні в якому разі не допустить зростання тарифів взагалі і розширить мережу комунального транспорту! І не те що на маршрутки і тролейбуси, а навіть на газ, тепло і комунальні послуги.

Та не так те казалося, як нам гадалося. Призначивши собі зама по транспорту судимого злочинця Ткачука, Сухомлін взявся за транспортну реформу і почав витрачати міські гроші на сумнівні закупівлі китайського барахла, іржавих тролейбусів та, врешті решт, підняв тарифи. Відтепер транспорт ходить погано, а коштує дорого – 5 гривень за маршрутку і 3 гривні за трамвай і тролейбус. Ось така гарна реформа із поганими наслідками. Але як солодко брехав – гарні тролейбуси, дешевий проїзд, незмінні тарифи. Відчули вже реформу від брехливого реформатора і порошенківця?

Ось так обіцяв і не виконав. Збрехав, а житомиряни вчергове з’їли. Вони ж європейці. І якщо Сухомлін назвав житомирян ментально європейцями, то це зовсім не означає, що доходи у житомирян європейські чи якось там зросли. Але європейці не схиляють голову і не мовчать, коли обраний ними чиновник їх зневажає і має за стадо і бидло.

Та може у Сухомліна залишилася хоча б краплинка порядності і він вже з власної, вщент наповненої кишені компенсує житомирянам їх витрати на проїзд? Сподіваємося, Сергій Іванович не відмовить, тому звертайтеся до нього, спробуйте: місто Житомир, Майдан Корольова, 4/2, другий поверх. І якщо в нього не вистачить для всіх, то йому із задоволенням допоможе його вірний соратник та такий же брехун, тільки схоплений НАБУ на хабарі, Борислав Розенблат.

Не соромтесь, звертайтесь до ваших обранців!

Сергій Сербін

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*